Hakkımızda

Soul Iris, Berkay Gülüm tarafından kurulan butik bir fotoğraf ve video ajansıdır.

Berkay Gülüm TED Ankara Koleji’nin ardından Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir. 14 yıl yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli bankalarda private banker ve şube müdürü olarak çalışmıştır. 2012 yılında tutkusu olan fotoğrafçılığın işi olması arzusuyla bir arkadaşı ile beraber Dream Story Photography’i kurmuş ve 4 yıl içinde sektöründe bilinen ve aranan bir marka haline getirmiştir. 2016 yılında Dream Story markasını kapatarak yoluna tek başına devam etme kararı almış ve Soul Iris Photography’i kurmuştur.

Galatea Art Sanat Galeri’sinde Gezi olayları konulu ‘Özgür Gezi’ karma fotoğraf sergisinde Türkiye’nin önde gelen foto muhabiri ve fotoğrafçıları ile birlikte yer almıştır. 2016 yılında Ankara’da düzenlenen 06 Kahve Günleri Festivali kapsamında ‘Bi Kahve’ isimli fotoğraf sergisi yer almıştır. Soul Iris’in yanında YouTube video projeleri, tanıtım filmleri yapmakta ve DijiLive markası altında çözüm ortağı Kayıt Altında Video ile beraber sosyal medya canlı yayını hizmetli vermektedir.

Soul Iris, ağırlıklı olarak kurumsal organizasyon, düğün, nişan, özel gün, sahne sanatları, canlı performans, katalog ve mimari çekimlerde uzmanlaşmış olup, kişiye ve işe özel yaklaşım ile minimum maliyet maksimum fayda prensibi ile çalışmaktadır.

YouTube video projeleri, video tanıtımları ve sosyal medya canlı yayını hizmetleri Dijilive markası altında vermektedir.

Fotoğrafın ruhunuzu yansıttığına inanmakta ve çekimlerinde özel gününüzde ne yaşıyorsanız editoryal bir yaklaşım ile yapaylıktan uzak en doğal şekilde yansıtmaya çalışmaktadır. Soul Iris markası da adını buradan almaktadır. Ruhu yakalamaktan..

Soul Iris, Türkiye ve yurtdışında çok fazla sayıda organizasyonda yer almış olmanın verdigi tecrübe ve  kullanmakta olduğu yüksek teknoloji ekipman ile özel anlarınızı ölümsüzleştirmeye devam ediyor.